hakkında,kcibayi,resim

KC İzolasyon

KC izolasyon, Son beş senesi Marmara Bölge Müdürü olmak üzere yaklaşık ON sene Köster’de gorev alan ve İZODER Su Yalıtım Komisyonu Üyesi Cem Pekerden ile cephe preakast üreticisi Artbeton’un ortaklarından Kadir Şahin tarafından Kavacık’ta kurulmuştur. Köster Alman yapı kimyasalları su, ısı, nem yalıtım malzemeleri konusundaki uzmanlığıyla, dış cephe kaplamaları, dekoratif taş uygulamalarındaki bilgi birikimin birleşmesiyle tüm inşaat alanlarında yapısal bütünlük, çözüm odaklı başarılı bir oluşumu başlatmıştır.

Sektöre hızlı giriş yapan KC izolasyon kurulduğu günden intibaren başarılı işlere imza atmış ve teslim ettiği her işi gururla referanslarına ekleme olanağı bulmuştur.

KC izolasyon, teknolojik gelişmeleri ve malzeme gelişimini yakından takip etmektedir. Titiz, mükemmel, çevreci işanlayışını kendine felsefe edinmiştir.

KC izolasyon, yurtiçi veya yurtdışı projelerde tercihedilen bir kurum olmak için çalışacak, ekonomiye vereceği katkılardan dolayı haklı gururuyla geleceğe emin adımlarla ilerleyecektir.

KÖSTER, BTM, STONEWRAP dekoratif taş kaplama markalarının, malzeme satışı ve uygulama bayisidir.

Ayrıca TECHNOWOOL marka taş yününün satış bayisidir.