KC Yalıtım San. Tic. Şti

KC İzolasyon

KC izolasyon, Son beş senesi Marmara Bölge Müdürü olmak üzere yaklaşık ON sene Köster’de gorev alan ve İZODER Su Yalıtım Komisyonu Üyesi Cem Pekerden ile cephe preakast üreticisi Artbeton’un ortaklarından Kadir Şahin tarafından Kavacık’ta kurulmuştur. Köster Alman yapı kimyasalları su, ısı, nem yalıtım malzemeleri konusundaki uzmanlığıyla, dış cephe kaplamaları, dekoratif taş uygulamalarındaki bilgi birikimin birleşmesiyle tüm inşaat alanlarında yapısal bütünlük, çözüm odaklı başarılı bir oluşumu başlatmıştır.

Sektöre hızlı giriş yapan KC izolasyon kurulduğu günden intibaren başarılı işlere imza atmış ve teslim ettiği her işi gururla referanslarına ekleme olanağı bulmuştur.

KC izolasyon, teknolojik gelişmeleri ve malzeme gelişimini yakından takip etmektedir. Titiz, mükemmel, çevreci işanlayışını kendine felsefe edinmiştir.

KC izolasyon, yurtiçi veya yurtdışı projelerde tercihedilen bir kurum olmak için çalışacak, ekonomiye vereceği katkılardan dolayı haklı gururuyla geleceğe emin adımlarla ilerleyecektir.

KÖSTER, WEBER, FİLLİ BOYA, BTM, TEKNO markalarının malzeme satışı ve uygulama bayisidir.

Ayrıca TECHNOWOOL marka taş yününün satış bayisidir.

 

Faaliyet alanlarımız

  • Su yalıtımı
  • Isı yalıtımı
  • Zemin kaplamaları
  • Küf ve nem yalıtım uygulamaları
  • Tüm yapı kimyasalları , ısı ve su yalıtımı malzemeleri
  • Dekoratif taş kaplamaları.

Bayilikler

Bayilikler

Teras su yalıtımı

Sentetik örtü

Enjeksiyon uygulaması

Perde duvar yalıtımı

HARİTA

İLETİŞİMRüzgarlıbahce mah, Cumhuriyet cad No:155 /A Kavacık Beykoz İstanbul

T :+90 (216) 322 46 00

F : +90 (216) 322 47 00

M : info@kcizolasyon.com